APED

 

| | | | |

Haberler Çalıştığımız Şirketler Hakkımızda Eğitimlerimiz
ARTI PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 
 

Şirketimizden Haberler

Hakkımızda Ne Dediler

Sektörel Haberler
 

 

SEKTÖREL HABERLER

     1959’dan beri mermer üretimi yapan ve sektörünün önderleri arasında yer alan Turan Bekişoğlu Grup'un Sivrihisar'daki yeni mermer ve traverten entegre tesisi, 29 Haziran Perşembe günü yönetim kurulu başkanımız Sn.Metin ESER'in de katıldığı törenle üretimine başladı.

      En modern teknolojileri kullanan mermer ve traverten üretimi yapan entegre tesisin, Yönetim Sisteminin kurulmasını Artı Performans üstlenmiştir.

Türkiye'nin ihracatına büyük katkısı olacak tesisin işletmecisi TB Grup'un Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Bekişoğlu'nu örnek yatırımı için kutlarız.. 

13. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarında Sektörel İşbirliği Çağrısı !

28-31 Mart 2007 tarihlerinde İzmir'de düzenlenen 13. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı Mermer sektörünün Lider Firmalarının Yüksek performans gösterdiği bir "başaranlar" gösterisine dönüştü. Türkiye'nin gurur duyduğu bir sektör olan doğaltaş ve mermer üretimi, satışı ve tedarikçilerinin ürünlerinin sunulduğu fuarın yıldızlarından olan HP Marble, Sektörel İşbirliği çağrısında bulunarak tüm firmaları Türkiye için işbirliğine davet etti. Somut projeler ile  sektörün işbirliği yapabileceğini, düzenlediği toplantıda forum şeklinde sunan HP Marble,  Sektörel İşbirliği Lansmanını Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Eser yönetti.

 
 

 
Bizimle İrtibat Kurmak İster Misiniz ? ibat Kurmak İster Misiniz ?
İletişim Sayfamızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz yada Başvuru Formumuzu, doldurarak bilgi alabilirsiniz.
 
Copyright ©2004 by Artı Performans. All rights reserved.