APED

 

| | | | |

 

Haberler Çalıştığımız Şirketler Hakkımızda Eğitimlerimiz
ARTI PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
Hakkımızda

Biz Kimiz?
 

Artı Performans Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri


APED Yönetim Bilimleri Enstitüsü

 

Sertifika

ARTI PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Artı Performans, yurtiçinde ve dışında Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir.

Artı Performans, Eğitim ve Danışmanlık verdiği şirketlerin verimliliğini artırmış, kurumsallaştırmış ve geliştirmiştir. Hizmet sunduğumuz sektörler mağazacılıktan bilgi-işlem sektörüne, otomotivden turizm sektörüne kadar uzanan çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

Şirketinizin performansını, küçük marketlerden global şirketlere kadar uzanan geniş bir alanda uzmanlaşmış profesyonel sektör uzmanlarımızın hazırladığı projelerle hissedilir ölçüde artırmak için sizin yanınızdayız. Artı Performans, kurumsallaşma, verimlilik ve karlılığı en üst düzeyde sağlayacak yönetim sistemlerini kurmakta ve eğitimler vermektedir.

Bölümlü yöneticilik sistemine uygun Departman Kuruluşları, Re-organizasyon (Yeniden Yapılandırma), Ücretlendirme, Prim ve Performans Sistemleri, Personel Seçme ve Yerleştirme, Personel Eğitimi, İş Süreçlerinin İyileştirilmesi, Verimliliği Artırıcı Yaklaşımların projelendirilerek İş Geliştirme Yapısının Kurulması gibi konular verdiğimiz hizmetlerden yalnızca birkaçı.

Artı Performans, IS0 9001, HACCP 13001, Organik Gıda, BRC, EUROPGAP, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 Sağlık Güvenlik Yönetim Sistemi, CE Avrupa Uygunluk Markası, Uluslararası ve Yurtiçi Gözetmenlik, Risk Denetimi, Marka Tescili, Patent Tasarım İşlemleri gibi danışmanlık ve tescillendirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir.

Ayrıca ihracat - ithalat danışmanlığı ile yatırım danışmanlığı da yapan Artı Performans, sizin en iyi partneriniz ve çözüm ortağınız olacaktır.

bilgi@artiperformans.comSektörünün en iyi Danışmanları ve Eğitim Uzmanlarıyla ARTI PERFORMANS şirketinizin hizmetindedir.

GÜNCEL EĞİTİM PROGRAMI

Bizimle İrtibat Kurmak İster Misiniz ?
İletişim Sayfamızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz yada Başvuru Formumuzu, doldurarak bilgi alabilirsiniz.
 
Copyright ©2004 by Artı Performans. All rights reserved.