APED

 

| | | | |

Haberler Çalıştığımız Şirketler Hakkımızda Eğitimlerimiz    
ARTI PERFORMANS EĞİTİM VE DANIŞMANLIK
 
 

Çalışmalarımız

Projelerimiz

Biz Kimiz
  

 

En İyi Siz Olacaksınız!

Artı Performans, yurtiçinde ve dışında Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri veren bir şirkettir.

Güncel Eğitim Programı

Artı Performans, Eğitim ve Danışmanlık hizmetleri verdiği şirketlerin verimliliğini artırmış, kurumsallaştırmış ve geliştirmiştir. Hizmet sunduğumuz sektörler mağazacılıktan bilgi-işlem sektörüne, otomotivden turizm sektörüne kadar uzanan çok geniş bir alanı kapsamaktadır.

Artı Performans sizin en iyi partneriniz ve çözüm ortağınız olacaktır. Şirketinizin performansını, küçük marketlerden global şirketlere kadar uzanan geniş bir alanda uzmanlaşmış profesyonel sektör uzmanlarımızın hazırladığı projelerle hissedilir ölçüde arttırmak için sizin yanınızdayız. Artı Performans, kurumsallaşma, verimlilik ve karlılığı en üst düzeyde sağlayacak yönetim sistemlerini kurmakta ve eğitimler vermektedir.

Bölümlü yöneticilik sistemine uygun Departman Kuruluşları, Reorganizasyon (Yeniden Yapılandırma), Ücretlendirme, Prim ve Performans Sistemleri, Personel Seçme ve Yerleştirme, Personel Eğitimi, İş Süreçlerinin İyileştirilmesi, Verimliliği Artırıcı Yaklaşımların projelendirilerek İş Geliştirme Yapısının Kurulması gibi konular verdiğimiz hizmetlerden yalnızca birkaçı. Artı Performans, ayrıca IS0 9000 ,ISO 13000, HACCP, CE Avrupa Uygunluk Markası, YEŞİL NOKTA, EN17025, Marka Tescili, Patent Tasarım İşlemleri gibi tescillendirme işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Ayrıca ihracat - ithalat danışmanlığı ve yatırım danışmanlığı da yapan şirketimizin Ankara, İstanbul, İzmir ve Adana'da şubeleri bulunmaktadır.

 

Bizimle İrtibat Kurmak İster Misiniz ?
İletişim Sayfamızdan bizimle iletişim kurabilirsiniz yada Başvuru Formumuzu, doldurarak bilgi alabilirsiniz.

 
 
Copyright ©2004 by Artı Performans. All rights reserved.